Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomláz semmitől nem múlik...

Izomláz semmitől nem múlik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mi segíthetne? Nem múlik,nagyon fáj fájdalomcsillapítót vettem be de ígyis, eléggé túlsúlyos vagyok sajnos.

2020. márc. 5. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Izomlázra szerintem nem is jó a fájdalomcsillapító. Viseld el. 2-3 nap és elmúlik magától. Ez ezzel jár.
2020. márc. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze volt már izomlázad de már 3.nap a mai és úgy nem buli ha nem bírok miatta dolgozni és munkaképtelen vagyok....
2020. márc. 6. 06:53
 3/3 anonim válasza:

Már késő, de ha újra lenne ilyen, akkor dolgozz rá, nyújts rá, persze csak óvatosan

Nálunk volt olyan régebben tesi órán, hogy aki ha valaki megszólalt, akkor az egész osztálynak 30 guggolas :)

Es nyilván 2 osztály volt egybe, szóval kb 300 guggolást biztos lenyomtunk.

A következő napokban csak egyenes lábbal tudtam járni, nyilván emeletes suli, a lépcsőzés halál volt.

Volt mar izomlázam előtte is, de ez màr olyan súlyos volt, hogy néha annyira fájt, hogy aludni sem tudtam.

Aztán próbáltam rányújtani nagyon óvatosan , leültem a földre terpeszbe es ráhajolgattam a lábaimra, először nagyon fájdalmas volt, de pár perc utàn kezdett enyhülni(igaz ez csak ideiglenes, de akkor 1 perc enyhülésért bármit megadtam volna)

2020. nov. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!