Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Venni akarok feherjeport, de...

Venni akarok feherjeport, de allandoan azt hallom, hogy borzaszto az ize, de pontosan mitol rossz izu?

Figyelt kérdés

Most a whey proteinrol van szo.

Mindenki ova int tole, mert hogy bun rossz az ize.

De most ez mit jelent?

egy vanilia vagy csoki izu shake-en mi lehet rossz?Marmint nagyon edes?

Vagy ilyen tej ize van?

Vagy valami mellekize van?

Valaszolna valaki?

( TUDOM senki sem az ize miatt issza, de legyszi valaszoljatok milyen az a rossz iz)


2020. márc. 19. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél 1 adagos csomagot és próbáld ki. Majd te eldöntöd.
2020. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sok márkájú, ízű tejsavó fehérje van.

Én is ittam már bűn rosszat amitől órákon keresztül kimondottan rosszul voltam. (hogy ne csak sötétbe lövöldözzek ezért leírom hogy a myproteinnek volt egy marcipán ízű terméke)

Ezzel szemben sok olyan is van amit öröm inni, főleg ha turmix gépben van megcsinálva. (pl én nagyon szeretem a scitecneknek a mogyorós csokis ízét)

Na de,a fentiek csak példák. Mint sok mindenben különbözünk, másokat is tarthatunk finomnak.

Ha jársz edzőteremben, biztos tudsz kérni a pultnál magadnak. Ez edzés után tök jó mert még is lesz a bevitel + ki tudod próbálni az ízt.

Vagy ha nem jársz terembe, vagy csak nem akarod ott próbálgatni a legtöbb márkának van egy adagos kiszerelése pont ezért, hogy ki tudd próbálni hogy ízlik-e.


Szó mi szó. Lehet finom is a fehérje turmix. És talán azt is merném mondani hogy biztos talál minden ember egy olyat ami neki nagyon ízlik. Csak lehet több fajtát kell majd megkóstolnia.

2020. márc. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!