Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok a sportotok nélkül?

Hogy bírjátok a sportotok nélkül?

Figyelt kérdés
Nyilván azoktól kérdezem, akik olyan sportot űznek, ami házi körülmények között nem kivitelezhető. Ok. magát a mozgást pótolom, de ha konkrétan az a sport hiányzik? Hogy űzitek el a borús hangulatot? Én már rendesen depresszióba estem, annyira mennék! Vagy nálatok nincs ilyen?

2020. márc. 21. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura. Egy hete vagyok csak itthon, de már gyengébbnek érzem magam.
2020. márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kanko7 válasza:
100%
Minden nap kijárok edzeni egyedül. Sokkal rosszabb, hogy nincsenek velem a társaim de bármennyire is rossz egyedül fitten kell tartani magad ilyenkor is.
2020. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok. Még csak azt érzem, hogy maga a tevékenység hiányzik nagyon, de közben tudom, hogy 2 hét kihagyás is mennyit jelent, nem hogy hetek, hónapok. Eddig se voltam valami magas szinten, de most minden apró fejlődés kárba veszik. Kezdhetem elölről az egészet.😞 Erősíteni valamennyire tudok,de az nagyon nem ugyanaz.

2-es! Arra gondolok, ha pl. valaki úszik, azt otthon nem tud, ha nincs házi medencéje. Hiába edz, ha eddig rendszeresen úszott, most meg hónapokig nem, azért "élményben" az otthoni edzés nem tudja pótolni.

Köszönöm a válaszokat, kaptátok a zöldet 😀 Várok még válaszokat.

2020. márc. 21. 13:03
 4/7 anonim válasza:
100%
Én ezt (kézilabdásként) úgy fogom fel mint egy maratoni hosszúságú alapozást, ott amúgy sem kerül elő 2-3 hónapig a labda. Itt edzhetek ahogy jónak látom, végre fel tudok szedni egy jó állóképességet sok futással, fejleszthetem a coopert, az 3, 5, 8 km-es eredményemet, foglalkozhatok a koordinációmmal, erőnlétemmel (még konditerem nélkül is), és nem utolsó sorban a kajálásommal is, mert bőven van időm főzni magamnak. Szóval ez nekem abszolút jól jött, mert a nyári 2-3 hónap helyett megeshet hogy fél évem van felkészülni jövő szezonra😍
2020. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

Jó egyeseknek, hogy otthon lehetnek. Bezzeg nekünk bent kell keccsölni a munkába addig míg bele nem döglünk a koronába.


Sport, szabadidő? Felejtős...

2020. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért utolsó, eddig nem dolgoztál? Én például nagyon szívesen dolgoznék, csak konkrétan minden munkám, és ezzel minden bevételem elveszítettem. Szóval kinek mi. De a kérdés nem ez volt.
2020. ápr. 3. 20:40
 7/7 anonim válasza:
100%
Én (teniszező) iszonyatosan hiányolom hogy kinn legyek a pályán, ütögessek, meccsezzek és rohangáljak a labdák után. Szerencsére tudom itthon pótólni a mozgást, van kertünk, tudok magamnak gyakorlatokat adni. Az eleje iszonyatosan rossz volt de átestem közben egy amolyan ,,holtponton", azóta pedig megvan a napi rutinom, beleszoktam. A barátaimmal való beszélgetés, családdal levés és a random séták a környéken elűzték a rossz kedvemet.
2020. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!