Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Riasztó patronnak van lejárati...

Riasztó patronnak van lejárati ideje?

Figyelt kérdés

Gáztöltény lejár pár év alatt, érthető is. Van riasztó patronom gumis fegyverhez, mennyi ideig használható fel biztonságosan (mármint, hogy működjön is)?

(NC-KNALL lapua)

Nyilván 20 év múlva nyilván annyi neki, mint a rendes lőszereknek is, de mondjuk 4-5 év után még használható?



2020. márc. 27. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Lapua? Vigyázz rá, mert már sehol sem kapni, csak a gyengébbet. Elvileg rendesen tárolva sokáig használható.
2020. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Akkor kisebb vagyonon ülök :D kb 3-4 dobozzal vettem annó, úgy volt, hogy majd kijárok lőtérre kipróbálni, gyakorolni a gumis pisztollyal (alfa g030). Végül mégse.

Ahogy elnézem a pisztoly ára is jól felment amióta én vettem.

2020. márc. 28. 10:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Én négy éve (akkor bizonytalannak ítéltem a helyzetet) vettem egy M 14-est, már akkor sem lehetett lapuát kapni, az M 14 mostani árát nem tudom de biztosan a kereslet miatt felment.
2020. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!