Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Amikor azt mondja valaki hogy...

Amikor azt mondja valaki hogy napi fél órát ugrókötelezik, akkor abban vannak pihenő idők is, vagy tényleg képesek ezt egyben megcsinálni az emberek?

Figyelt kérdés
Pár hete ugrókötelezek, egész jól belejöttem, de a leghosszabb amit egyben meg tudok csinálni az a 4-5 perc, de akkor már megdöglök.

2020. ápr. 10. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Nyilván nincs, fél óra mozgás az nagyon alap. Persze ha 150 kiló vagy akkor nyilván 5 perc is nehéz, de azért egy normál tömegű, edzésben lévő embertől fél óra lazán elvárható.
2020. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig az összes létező ugróköteles edzésterv amit találok úgy van felépítve hogy X idő ugrókötél Y idő pihenés (vagy néha pihenés helyett kis plank)
2020. ápr. 10. 18:55
 3/3 anonim válasza:
100%
Én egyesületben ugrókötelezek versenyszerűen. Csak gyakorlás kérdése,és kondi. 4-5 perc még nagyon kevés, de érthető ha most kezded. Gyakorolj sokat és simán meglest fél óra pihenő nélkül. Nekünk 2 órás edzéseink vannak, azalatt végig ugrálunk, esetleg egyszer szoktunk egy 5 perces pihenőt tartani (bár nálunk ez természetesen teljesen más, mert ezt csináljuk 7-8-9 éve). A lényeg az, hogy tapasztalatból mondom, hogy akármennyit lehet pihenés nélkül ugrálni, csak gyakorolni kell. Én a legrégebbi mérésen aire emlékszem, 82-t ugráltam fél perc alatt, most meg már 154 a rekordom. Gyakorolj és gyerekjáték lesz az a fél óra! Kitartást hozzá!
2020. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!