Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a motor...

Mi a véleményetek a motor nélküli légi sportokról?

Figyelt kérdés
Van akit érdekel a vitorlázórepülés, ballonozás vagy a siklóernyő, esetleg a (gyalog)sárkány?

2020. ápr. 14. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem eléggé érdekel, voltam is hőlégballonozni, csúcs egy élmény.
2020. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Mind nagyon jó sport, élmény is.
2020. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindegyiket próbáltam már, bár a siklóernyőt és a sárkányt csak tandemmal. Vitorlázógépre és ballonra pedig le is tettem az elméleti vizsgát, gyakorlati azaz repülési órákat is vettem, csak hát sajnos, idő és pénz hiányában ezt abba kellett hagynom. Amit bánok nagyon. :(


Ami részemről szomorú, hogy a gyalogsárkány kezd eltűnni, egyrészt kiszorította kicsit a siklóernyő is, valamint ugye a sárkányozni akármilyen terepen nem lehet. Jó felszálló helyet találni nem könnyű.

2020. ápr. 14. 23:36
 4/6 anonim ***** válasza:
A vitorlázó repülés érdekel. Igaz, motoros vitorlással volt alkalmam repülni, de rendes vitorlásra nagyon szívesen letenném az engedélyt, de nincs rá alkalmam.
2020. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak a vitorlázó repülést próbáltam ki, abból megvan a B vizsgám is. Szerintem csodálatos és ott tanulsz meg igazán repülőt vezetni. Viszont tényleg nem a legolcsóbb (bár ugye ez relatív) minden az időjárástól függ, és rengeteg idő,általában egy üzemnap az egész napodat igénybe veszi.
2020. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen. Ballont felállítani sem megy félperc alatt. 😅
2020. máj. 17. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!