Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti hogyan haladtatok előre a...

Ti hogyan haladtatok előre a shuffle dance-ben?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el, de egy alapvető mozdulatsort nem tudok összehozni. Úgy mozgok mint egy botsáska, akin átmegy egy epilepszíás roham. Aki már jobban benne van és profibban tolja, leírná, hogy mi motiválta és mennyi idő alatt haladt előre és napi hány óra gyakorlással? Tökre elmegy a kedvem attól, hogy látom milyen balfakszul mozgok. :(

2020. ápr. 16. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen botsáskás mozgást még nem láttam. Csinálj róla egy videót hogy ki tudjuk....hmm... elemzni :D
2020. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erről a mozgásról inkább nem csinálnék videót 😅
2020. ápr. 16. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én két éve táncolok shuffle-t. Ne aggódj, mert teljesen jó úton jársz, és persze, hogy mindenki hülyén néz ki az elején. Ez egyáltalán ne vegye el a kedved, mert még a legprofibbak is így kezdik, csak valszeg arról nem töltenek fel annyi videót a netre, így azt hisszük, mindenki profi táncosként ugrott ki a tojáshéjból.


Engem a zene motivál, ha meghallok egy jó zenét, fel kell ugranom, hogy táncoljak rá :D

De ha néha találok egy jobb videót instán vagy yt-on, az is inspirál. Csak sajnos egyre nehezebben fedezek fel jó táncosokat, a legtöbb shuffler vagy ügyetlen, vagy unalmas.

Amúgy a fejlődést ne egy felfelé futó egyenes vonalnak képzeld el, hogy folyamatosan egyre jobbak és jobbak leszünk. Van, hogy hetekig stagnál az egész, semmit nem fejlődsz, aztán hirtelen ugrásszerűen valamire ráérzel. Szóval ez nem egyenletesen halad, hanem néha megtorpan, néha felível, néha meg úgy érzed, romlott a teljesítményed (persze valójában nem).

2020. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!