Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet a vádlim kisebb?

Lehet a vádlim kisebb?

Figyelt kérdés
Elég érdekes alakom van, a felsőtestem lapos keskeny válakkal, vékony karokkal, az alsó felem pont az ellentéte, ami a térdemig nem is zavar, de borzasztóan aggaszt a vádlim, nagyon nem néz ki jól, utálok szoknyát húzni, semmi nőiesség nincs benne, akkorák mint két lövészágyú -_-.Amúgy a méreteim: tömeg: 55kg, magasság:164 cm és a vádlim 38 cm. Lehet evvel bármit kezdeni?

2020. máj. 3. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Fuh elég nehéz elképzelni így :D szakadok a hasonlaton.


Pedig súly-magasság arányra teljesen rendben vagy!

Csípőd széles szintén ugye? Tehát te ilyen testalkítú vagy, aki erősebb csonotozatú alapjáraton, nem? Bár az fura, hogy nincs szinkronúszó vállad hozzá :D általában úgy szokott. Volt hasonló barátnőm, egyszer küldött egy felül meztelen képet, és csak annyit tudtam visszaírni: "mekkora vállad van gc?" xd


Szerintem nem tudsz vele nagyon semmit kezdeni. Ne edz vádlira :D

Vagy maximum hogy eddzél mindenhova máshova vagy hízz még 5kg-t és akkor kevésbé fog látszani.


Meg hát ne viselj szoknyát. Bár tuti csak te érzed sokkal rosszabbnak mint amilyen :)


Van csomó nő aki ilyen genetikával rendelkezik, hogy nincs bokája stb. Nem kirívó dolog.


23/F

2020. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem hugom pont ilyen alkatú mint te, magasság, súly is kb, és a vádlija is 38cm neki is, én mértem még egyszer régebben. Viszont ő sportol, tehát izmos, de alapból sem kicsi, csak a sport miatt izmos is lett.

Nem tudom, neked izmos e, v husis, tesóm eddig nem sok mindent tudott kezdeni vele.

Annyit sikerült, h a lábát kevésbe kezdte terhelni, nagyobb ismétlés számú gyakorlatokat csinált és előtte, utána mindig nyújtott. Mintha egy picit vékonyodott volna de izmos maradt. Genetikától is függ, de általában nem nagyon tudsz vele mit kezdeni.

Öltözködj úgy, h a ruhák nyújtsák a lábad és az optikailag segít. Ne hordj lapos cipőt és térd alá érő szoknyát.

2020. máj. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!