Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Harcművészet Szegeden?

Harcművészet Szegeden?

Figyelt kérdés
Box, Kick-box érdekelne. Valamint hogy kb. mennyibe kerülnek az órák. Kerestem neten is, de árat nem írt.

2020. máj. 5. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Szájkarate edzés az mindig van a Mars téri piacon.
2020. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]


Ha Szeged, akkor ezt a szövetséget ajánlom. Szerintem mondanom sem kell, hogy miért. Magyarország egyik legszínvonalasabb ökölvívó egyesülete. Gál Laci az edző, aki anno világbajnok 6. volt juniorban és európabajnok 5. felnőttben, így egy tapasztalt, régi motoros mestertől tanulhatsz boxolni. Szigorú, humoros, képzett, gyakorlatias. A legjöbb hazai oktatók egyike.


Komoly versenyistállóként is funkcionál. Jelenleg és az elmúlt időben is elég "nagy nevek" kerültek ki innen mind amatőr, mind profi szinten. Viszont van hobbista tréning is, így ha túlkoros vagy, vagy szimplán nem csak nincs benned versenyzési szándék, akkor is várnak tárt karokkal. Persze most a koronavírus járvány idején nem tudom mi a helyzet, és pontos árat sem tudok neked mondani, de van Facebook elérhetőségük, telefonszámuk és e-mail címük is. Valamelyiken ezer százalék, hogy el tudod őket érni és ők majd tájékoztatnak mindenről.


#CHRILLEX

2020. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!