Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nike, adidas márkák tényleg...

Nike, adidas márkák tényleg megérik az árukat?

Figyelt kérdés
Beruháznék néhány új sportruhára, de ezeknek kicsit sokallom az árukat. Vagy hosszú távon megérné? Nike, adidas, under armour?

2020. máj. 6. 12:42
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem hosszú távon megéri?
2020. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem. Időnként kifoghatsz valamit jó áron, de egyébként nem éri meg.
2020. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak cípőből veszek márkásat a futas miatt. Decathlonos és Hádás edzőruháim vannak, de sokszor hallom hogy a Nike egy hónap alatt megadja magát. Amúgy Hádában szoktak lenni márkás dolgok, vagy sok helyen leárazva.
2020. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én szerintem megérik. Nekem van egy jó pár Nike, Adidas és Under Armour cuccom, minddel meg vagyok elégedve. És a mai napig bírják, pedig sűrűn hordom őket és jó ideje megvannak már.
2020. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 aurorapolariska válasza:
Én a drk-ra szavazok, de amúgy igen, megéri.
2020. máj. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát, szerintem a Nike jobb mint az Adidas. Nekem eddig azösszes Adudas ruhám elszakadt fél-egy év után. De ez típustól függ, illetve ártól. És 10e-ért vettem meg az Adidas edző gatyám (mert ez volt a legolcsóbb) de volt a boltban egy 30e -ért is, na de azt a kutya se tépte volna le Rólad. Szóval jah, ki kell fogni, ja és ami gyengének néz ki, az annyit is ér! Előtte mindig meg kell nézni a minőségét, ha túl gyenge, ne vedd meg, mert annyit fog bírni mint a kínai.
2020. máj. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!