Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a görkorcsolyákról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Szeretnék venni egyet,de nem tudom,hogy mi számít jónak.Eddig ezt a kettőt néztem ki. Bukósisakot is tervezek venni.Egyéb védőfelszerelés is szükséges (térdvédő stb.) ? A fenti kettő közül melyiket érdemes megvenni? Felpróbálni sajnos nem tudom őket.



2020. máj. 15. 17:22
 1/3 anonim válasza:

Ha kezdő vagy, akkor az Emagosat semmiképp! Nagyon nem kezdőknek való, olyanokat esnél vele, hogy a kórházban kötnél ki.


A második, a Rollerblade gyerekkori... te gyerek vagy?

Egyébként ez jó márka. Ezekkel a paraméterekkel nem lehet rossz egy kezdőnek sem... de mindenképp ragaszkosz a 3 kerekűhöz? Én 4 kerekűt vennék.

Ha tutira akarsz menni, battyogj el a legközelebbi Dechatlonba, próbáld fel valamelyik Oxelot korit és ha méretileg rendben van, vedd meg.


"Egyéb védőfelszerelés is szükséges (térdvédő stb.) ?"


Elméletileg igen, gyakorlatilag embere válogatja. Én másfél éve korizok, ezalatt két komolyabb esésem volt, az egyik azért, mert hátulról belémjött egy biciklis, kicsit lezúztam a térdem, de semmi extra. Én csak kézvédőt hordok, úgy érzem, nekem az elég. De ha kicsit is bizonytalan vagy, akkor mindenképp használj védőfelszerelést!

2020. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én amíg aktívan koriztam nem volt olyan hogy egy nap ne estem volna el, legalább 10x

ha nem esel el, az csak lötyögés

volt olyan nyár amikor nem gyógyult be a könyököm

de térd és csuklóvédőt mindig hordtam

nem akartam gipszet

a térdedet meg tönkreteszi ha sokszor ráesel

2020. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 4 kerekűt vettem a decathlonban (oxelo márkájú).Pont egy volt még a méretemben.Védőfelszerelést is vettem!
2020. máj. 23. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!