Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami jó tanács?

Valami jó tanács?

Figyelt kérdés
Van a suliban egy srác aki boxolni jár és folyamatosan beszólogat nekem és fellök ha mellettem megy el ,én csak súlyokat járok emelni ,ha verekedésre kerülne sor mit tehetnék?

2020. máj. 16. 02:16
 1/6 Tiszakanyar ***** válasza:
96%
Még kezdő cserje és azt hiszi, hogy tud, úgyhogy agy nélkül essél neki és verjed, amíg mozog. Ha nagyobb vagy nála, jó esélyeid vannak. De amúgy próbálj nem verekedni, viszont ne is hagyd magad. Lökd vissza, hadd érezze a törődést.
2020. máj. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem provokál, tudja, hogy erős vagy és ős is próbálgatja az erejét. valószinűleg bizik a box tudásában, hogy meg tud verni. szerintem ne hagyd magad provokálni, ne vedd fel!
2020. máj. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Maradj otthon, ne járkálj mellette.
2020. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

nem kell feltétlen egyből verekedni.

először szólj rá hogy nem vicces amit csinál.

ha már szóltál rá akkor kerüld ha nem akarsz vele foglalkozni, csak figyelemre vágyik tőled mert vagy azt hiszi hogy gyengébb vagy vagy pedig elkapta vmi adrenalin féleség hogy fú járok boxolni és most akárkit megverek.

ne hagyd magad provokálni, ne törődj vele ez jobban idegesíti mintha foglalkoznál vele.

bár ez a békésebb módszer.

legyen neked több eszed, szerintem mindenkinek legalább egy ilyen ember a környezetében.

remélem tudtam segíteni. :)

2020. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
76%

Ide figyelj 2 lehetőség van: neked megy te lenyomod azt beég a nagy box bajnok és békén hagy VAGY

Neked megy lenyomod beég mérges lesz még párszor neked megy te lenyomod és megtanulja hol a helye.

4 es tisztellek az intelligenciád miatt de van ( sok ember) aki nem ért a szép szóból mert ahhoz már kéne egy kis ész.

Kérdésre visszatérve még talán ha szólsz tanárnak opció de akkor még azért fog neked menni

de ne aggódj ahhoz nagyon jó harcosnak kell lennie valakinek hogy a technika többet érjen a nyers erő nél.

2020. júl. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
76%

5 ös vagyok azt kihagytam hogy mindenkép hogy hagyd hogy ő kezdeményezzen még ha emiatt kisebb hátrányba is kerülsz,

ha a jól be akarod égetni ügyelj rá hogy sokan lássák hogy megvered, amúgy ne félj pár jól irányzott ütés (úgy hogy ne kerüljön kórházba) és vége a bunyónak.

2020. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!