Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan veszik fel az exatlont?

Hogyan veszik fel az exatlont?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy elvileg az aznapi jácmát adják le. De akkor hogy tudják bemutatni akár ajánlóba is a másnapi meccsett? (Ha azt még elvileg nem vették fel.)

2020. máj. 20. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy hallottam, hogy az egészet felvették jóval korábban, és a versenyzők szerződésben vállalták, hogy a műsor végéig nem nyilatkoznak arról, kik lettek a győztesek. Mondjuk nem tudom, oldották meg, ha szépen egyenként jött haza mindenki... Az is érdekes, hogy a koronavírusnak nyoma sincs az adásokban, pedig hónapok óta hatással van az egész világra.
2020. máj. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Koronavírusnak kb. olyan szinten volt nyoma az adásban, hogy jól elhúzták. A végén annak az utolsó feltöltésnek semmi értelme nem volt, csak húzták az időt, hisz úgyse tudnak hazamenni. Illetve az élményjátékokat is már törölték egy ideje, hogy ugye ne menjenek sehova.

De hogy egyébként hogy veszik fel. Ha jól tudom december 26.-án mentek ki, nekik akkor kezdődött a verseny. Nálunk ugye január 1. De amúgy nem tudom, hogy oldják meg.

2020. máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 het kesessel adjak le a felvett adast.
2020. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minimális csúszás van a felvétel és a tv-be kerülés között.A korona vírus pedig igenis megjelent a műsorban,ahogy írták is már emiatt maradtak el az élmények is,illetve az utolsó feltöltés is azért húzódott el mert 14napig karanténban voltak az új játékosok.
2020. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!