Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Borsod megyei túrát keresek,...

Borsod megyei túrát keresek, amin minden résztvevő kap érmet/kitűzőt. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

Tudom, létezik ezzel foglalkozó weboldal, de sajnos jelenleg olyan helyen vagyok, ahol ez nálam nem működik megfelelően, mire pedig hazaérek, az még több hónap... Már nagyon régen külföldön vagyok, és szószerint azt érzem, hogy berohadok a házba, mert semmit nem csinálok, napi egy óra edzésen kívül. Arra gondoltam, hogy ha hazamegyek, akkor szívesen túráznék, mert imádok túrázni, bár még teljesítménytúràn nem vettem részt, csak ketten-hàrman jártunk hegyet mászni, gyalogolni különböző túraútvonalakon (Pl. Uppony környéke).

Természetesen alapfelszerelést tervezek venni(páromnak már van jó pár cucca ehhez), és ketten mennénk. Tudom, ne az érem/kitűző legyen az első, de én megszállottan gyűjtöm az ilyen dolgokat(háborús kitüntetéseket gyűjtök, túràval kapcsolatos jutalmakat is, egyéb sporttal kapcsolatos kitűzőim is vannak, szóval lényegében minden hasonlót).

Kihangsúlyozom: Nagyon szeretek túrázni, de egyben a gyűjteményemet is szeretném végre saját darabokkal gyarapítani.

Ajánlhattok olyat is akár, ahol nem kapnak a résztvevők semmit, de elsősorban ilyet keresek, kérlek ezért ne essetek nekem!

Csak értelmes válaszokat kérek, beszólásra meg hasonlókra nem vagyok vevő!



2020. máj. 30. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Töltsd le a GeoGo alkalmazást. Szép számmal találhatók benne borsodi túrák, köztük olyanok is, amiknek a teljesítéséért kitűző vagy jelvény jár.
2020. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszönöm!
2020. máj. 31. 01:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!