Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi több órás sport mellett,...

Napi több órás sport mellett, hogyan tudnám megtámogatni a regenerációmat, vagy lecsökkenteni a regeneráció idejét?

Figyelt kérdés
Van, hogy napi 2 edzésem van (súlyzós, és kardió), ezenkívül még rengeteget istúrázom (napi három órát akár). Szeretnék rásegíteni a regenrációmra, és megfelelő pihenést akarok biztosítani a testemnek a passzív aktivitási időmben. BCAAt vettem, ezenkívül megnöveltem az alvás mennyiségemet napi 8-9 órára. Mit tudnék még tenni? Táplálékkiegészítőket, technikákat tudnátok ajánlani pihenésre,regenerálódásra?

2020. jún. 1. 16:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Még hozzá kell tennem, hogy nem mondanám intenzívnek az edzéseket. Lightos kardiót végzek, utánna pedig súlyzós edzést, ahol mindig próbálom növelni a súlyok nagyságát, a fejlődésemtől függően természetesen. A túrázáskor, pedig felkapom a hátizsákom, és nagy kiruccanásokat teszek, valamilyen közeli, természetbeli tájon. (ez az egyik hobbim) Tehát nem mondanám kifejezetten intenzívnek a mozgásaimat, viszont azért rendesen el tudok fáradni a nap végére.
2020. jún. 1. 16:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kis teszto csodákra képes
2020. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Haha, na persze, azt azért nem szednék.
2020. jún. 1. 16:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Valami értelmes ötlet esetleg? A glutaminról hallottam, hogy segít a jobb alvás minőségben
2020. jún. 5. 22:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Kár hogy nem jött értelmes válasz:(
2020. jún. 14. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!