Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Még kb vagy 4kg felesleg van...

Még kb vagy 4kg felesleg van rajtam. Érdemes leadni azt egy kemény diétával + futással, mellete súlyzózni? Vagy.

Figyelt kérdés

Sziasztok

194cm vagyok és 96 kg.

Még kb vagy 4kg felesleg van rajtam.

Érdemes leadni azt egy kemény diétával + futással , mellete súlyzózni?

Vagy kezdjek el izomtömeget építeni és majd lemegy?

Én úgy gondoltam hogy izomtömegnövelő edzést csinálok majd minden második nap pedig futok és diétázom mellette viszont sok fehérjét viszek be.

Így lehetséges izmosodni és fogyni is egyszerre vagy a fogyás miatt az izomtömeget annyira nem lehet növelni?


2010. júl. 30. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
egyszerre a kettő nem megy.A fogyáshoz kevesebbet kell zabálni a tömegeléshez meg többet.Vagy az egyik vagy a másik
2010. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs izomnövekede's e's fogya's is egyszerre. El kell döntened mit szeretne'l...Izomtömeget e'piteni v. sza'lka'sodni e's annak megfelel'o'en ta'pla'lkozz =))
2010. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!