Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire hízékony?...

Miért vagyok ennyire hízékony? Tavaly januárban voltam 115 kiló kb aztán rá adtam magam a fogyókúrára és fogytam 86-ra...a télen nem edzettem ki a “lelkem” hanem csak úgy itthon mozogtam és már megint 90 fölött vagyok Mitől lehet ez ?

Figyelt kérdés
Ennyire csak úgy alapból hajlamos lennék a hízásra? Vagy lehet ez valami betegség oka is? Nem zabálok...és nem adok rá annyi okot hogy ennyire hízzak és mégis :( nem értem!

2020. jún. 5. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen ilyne mocskos dolog a genetika

Már gyerekként ig volt tesom ew köztem is ugyanazt ugyanúgy ettük, ugyanolyan életmód szinte és mégis ő mindig vékony volt én meg ducibb

2020. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Alhat mögötte egészségügyi probléma is mint pl pajzsmirigy de bármi más is, amit az emberek észre sem vesznek.

De persze lehet genetika is, helytelen táplálkozás vagy bármi.

2020. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez van, ha kontrollálattlanul eszel... aki figyeli a makro tápanyagokat, számolja őket, és az aktuális igénye (fogyás vagy hízás) szerint tervezi meg az aktuális etrendjét, annak nincs ilyen gondja.
2020. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Atlag hétköznapi ember aki melóba rohan gyerekért oviba stb ..nem tudja ennyire tervezni.

Persze oda lehet figyelni de ez a gramm ra mérés stb nem sok esetben életszerű.

Nekem csak a genetika volt az oka de egy alapos kivizsgálás nem àrt mert egy barátnőmnek így derült ki hogy pcos és majfunkcio zavara van.

2020. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is egy átlag hétköznapi melóba és gyerekért rohanó ember vagyok, mégis megy már 7 éve a grammozás.
2020. jún. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a munkáltatom nem tolerálja hogy akkor tartsak szünetet amikor épp az én dietam megkívánja ...van mikor 2kor allok fel úgyhogy reggel sem ettem. Kellenek ehhez megfelelő körülmények,meg az anyagiakrol nem is beszélve. Pár éve olyan roszs helyzetben voltam hogy az volt a változatos menu ha krumplit sütve ettem emg vagy főzve . Szerencsére már az anyagiak nem ilyenek de cserébe nagy a hajtás ,rohanás ami mellett nem egyszerű.
2020. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Na pont ezért jó az időszakos böjt... a teljes napi kcal szükségletemet 17-21óra közt viszem be...

Így aztán nap közben nem kell időt pazarolnom olyan hülyeségekre, mint az evés...

És mielőtt valaki azt hinné, asztalos vagyok, nem egy monitor előtt ülök egész nap.

2020. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!