Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot csináljak?

Milyen sportot csináljak?

Figyelt kérdés
3 éves korom óta ritmikus gimnasztikázom, de szeptembertől új sportot kell keresnem, mert 18 éves korig foglalkoznak az egyesületemben a versenyzőkkel. Nyáron leszek 19 éves. Eddig rléggé nagy versenyeken is szép helyezéseket értem el. 6 éves korom óta I. osztályban versenyzek. Most is szeretnék a torna irányban maradni. Ti mit ajánlotok?

2020. jún. 6. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Ha továbbra is versenyezni szeretnél valamiben, akkor talán a verseny aerobik hasonló lehet. De ha csak a saját örömödre akarsz sportolni, akkor bármilyen tánc alapú mozgás. Nem írtad hol laksz, így nehéz konkrétat mondani.
2020. jún. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
5%
Rajtam lovagolhatsz
2020. jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
A sportot űzni szokás, esetleg játszani, de nem csinálni.. Ez így nem használatos.. angolban ok, de mi nem használjuk ezt.
2020. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom, ezért bármilyen sport megoldható.
2020. jún. 6. 09:35
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Amit szeretnél.

Akár ott is maradhatsz ha nem akarsz versenyezni. Vagy keresel olyat ahol foglalkoznak 18 feletiekkel is.


Vagy bármilyen tánc. Aerial vagy pole ha kicsit tornászosabb érdekel.

2020. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne haragudj, de megkérdezhetem melyik egyesület az, ahol 18 éves korodban azt mondják szia, ennyi elég volt belőled? ráadásul úgy, hogy I. osztályú versenyző voltál... Már lehet nem aktuális, de az esztétikus gimnasztika most nagy divat lett és ott talán idősebbek is a felnőtt versenyzők (egyetemisták) arra kiváncsi lennék én is milyen. Bár szerintem az még jobban megterheli a hátat mert ott csak a mozgásra figyelnek a bírók nincs szer.
2021. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!