Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Magyarországi viszonyokra...

Magyarországi viszonyokra megéri túrabotot venni? Ilyen Vadálló kövek, Börzsöny meg hasonló helyekre szoktam menni. Van haszna vagy ciki ha valaki 26 évesen bottal megy fel ilyen helyekre?

Figyelt kérdés
2020. jún. 15. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Megéri. Én nem vagyok kimondottan botos túrázó, de téli havas, vagy nagyon sáros túrákon itthon is viszem magammal, és sokszor kell is. Meg nem csak nehéz, csúszós terepen lehet hasznos, vannak akik lábízületeiket védik azzal, hogy kézre is áthelyeznek a terhelésből. A harmadik felhasználási módja pedig, ha patakot keresztezek kőről kőre, kettő darab bottal majdnem mindig megúszom láb áztatás nélkül.


"Van haszna vagy ciki ha valaki 26 évesen bottal megy fel ilyen helyekre?"


Miért lenne ciki.

2020. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk szoktam látni embereknél ezért is gondoltam rá hogy veszek. Így a célnak megfelelő darabok meg nem is kerülnek egy ökör árába. Pl. nemrég hasznát vettem volna mert a kb. 30km-es túra után ami főleg a Rám szakadékra és a Vadálló kövekre épült már ki voltam kicsit.
2020. jún. 15. 18:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendeltem kozben egy Gabel Mont Blanc Liteot igy elsore szerintem jo lesz az. Ugyse az Himalajara megyek. :D
2020. jún. 16. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy mondod, mint ha nagyon belépő szintet vettél volna. Én jártam már gleccseren is hágóvassal, de a botom harmad annyiba került.
2020. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!