Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 75kg vagyok a 160 centimhez....

75kg vagyok a 160 centimhez. Tudom, hogy nagyon rossz, ezért szeretnék lefogyni, viszont annyi lehetőség van az interneten, hogy nem tudom hogyan kezdjek neki. Akik már sikerrel jártak egy 20kg-os fogyással, hogy csinálták? 16L

Figyelt kérdés

2020. júl. 6. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Melyiket csinálnád szívesen?


Na, kezdd azzal!


Meg azzal, hogy átgondolod a kajáidat (csalás nélkül mindent, számít a tej, a szörp, minden szem cukorka, nachos, mazsola, bármi), és kiveszed azt, amit nem azért eszel, mert éhes vagy.


A mozgást pedig kezdd úgy, hogy elmész bicajozni, vagy csak sétálsz egy nagyobbat. Nem andalogsz, hanem haladsz - de rohanni sem kell. Egy órán keresztül egy irányba, majd vissza. Vizet vigyél magaddal!


Az első pár kiló ettől leolvad, neked is kialakul egy kis állóképességed, amivel elkezdhetsz valami trendibb dolgot.

2020. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!