Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 1000 kalória és napi 10...

Napi 1000 kalória és napi 10 perc ugrókötelezés,persze kicsit növelve. Na ezzel lehetne fogyni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 9. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficittel fogsz tudni fogyni,tehát picivel kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit elhasználsz.

Ehhez tudni kellene milyen magas,hány kiló,férfi vagy nő vagy,milyen munkát végzel,mennyit eddzel egy héten és mit.

Lehet edzés nélkül is fogyni csak mint mondtam kalóriadeficit kell,a 10 perc ugrókötél nem éget túl sok kalóriát de ha kezdő vagy a semminél jobb,én inkább sétálnék a helyedben,kérdés itt is,hogy milyen az edzettségi szinted.

Ha kezdésként a kaját rendbe rakod már megtetted a legnagyobb lépést,onnantól az edzés csak plusz.

2020. júl. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok 16 éves lány és 70 kg. Igazából nem szeretnék túl sokat fogyni. Inkább izmosodni. Csak nem tudom sehogysem elkezdeni. Mármint hogy mit sportoljak. És hogyan étkeztek.
2020. júl. 10. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdemes youtubeon nézelődni 20-30 perces otthoni női edzéseket pl. Chloe Ting videók vagy hasonlókat így kezdetben.

Étkezés ennyi idősen annyiból rossz,hogy otthon laksz gondolom azt eszel amit anyukád eléd rak,de nincs is ezzel semmi baj csak így nehezebb számolni a kalóriákat,szerintem kezdj el a videók alapján edzeni heti 3x esetleg ha kevésnek érzed futást be lehet iktatni,ugrókötél,bicaj,már ez is nagy fejlődést fog adni,utána ha megakadt a fejlődés muszáj lesz jobban odafigyelni kajára,most még elég ha kizárod a cukrot,üdítőket,pékárú,fehérlisztes termékeket.

2020. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!