Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fenékformásra,narancsbőrre...

Fenékformásra,narancsbőrre bevált tippek,tanácsok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék szép,kerek popsikat persze narancsbőr nélkül.

2020. júl. 22. 22:00
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Rubint Rékának van fent a YouTube-on egy 40 perces csípő és popsi formáló videója, szerintem ha azt megcsinálod tisztességesen 2 naponta, akkor eredménye is lesz egy idő után.

Vannak narancsbőr elleni krémek, de nem tudom, hogy mennyire válnak be, a leőrölt kávét keverd össze olíva olajjal, majd dörzsöld be a problémás területre, majd mosd le! Elvileg ez beválik, én ma fogom elkezdeni, szerintem ezt is 2 naponta.

2020. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Edzeni kell rá (akár a Rékát akár kondiban) és diétázni+ sok folyadék. Sajna a narancsbőr nem más,mint zsír. Helyes táplálkozással, folyadékfogyasztással tudod eltűntetni/mérsékelni -sajna genetikai tényező is befolyásolja a dolgot,teljesen nem biztos,hogy eltűnik. Esetleg kollagénnel meg tudod támogatni a folyamatot. Ha kozmetikumot is szeretnél bevetni, olyat válassz, ami tudja serkenteni a véráramlást.
2020. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!