Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki szembefut a Margitszigeten...

Aki szembefut a Margitszigeten, az miért teszi?

Figyelt kérdés
100-ból 1-2 embert a forgalommal szemben fut...miért?
2020. júl. 29. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnek veszélyesen élni.
2020. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs hivatalos futási irány, csak általánosan elfogadott, ezért megtehetik. Ez legyen a legnagyobb bajod, ha már eleve szándékosan olyan helyszínt választottál futásra, ahol a legtöbben vannak, tehát a tömeggel amúgy sincs bajod.
2020. júl. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a dodzsem a búcsúban, mindenki arra megy, amerre akar. El tudom képzelni, hogy aki évek óta egy irányba rótta a köröket, az vágyik ennyi változatosságra.
2020. júl. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"nincs hivatalos futási irány"


Van. A felfestések a rekortánon jelzik. A futók 99%-a betartja.

2020. júl. 30. 11:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én eddig csak egyszer futottam ott, de úgy emlékszek bőven elég széles a rekortán, van ahol ketté is van választva, mert valamilyen tereptárgyat, pl. fát két oldalról kerül, olyan pedig sehol nincs, ahol csak a rekortán van, és nem lehet azon kívül kerülni. Úgyhogy semmi probléma nincs, ha páran fordítva futnak. Ez nem egy 400 méteres futópálya, hanem egy futó útvonal, más hasonló útvonalat is úgy futsz, ahogy akarsz, annyi hogy ez esetben van egy ajánlott haladási irány, az van felfestve is.
2020. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!