Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsoftozást hogyan lehet/érde...

Airsoftozást hogyan lehet/érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

Kb egy éve motoszkál a fejemben, hogy jó lenne airsoftozni, mert érdekel az ilyesfajta sport és kikapcsolódás, de nem tudom hogyan érdemes hozzákezdeni.


Hol lehetne eseményeket keresni? Oda esetleg be kell jelentkezni vagy csak oda beállítok? Kell-e vinni fegyvert(nincs) és felszerelést(nincs), vagy lehet helyben bérelni is? Ha lehet, akkor mennyire költségesek a fegyver és egyéb dolgok bérlése? Mennyi idő egy meccs? Milyen a hangulat? Érdemes-e egyáltalán belekezdeni?


Ha tudtok akkor segítsetek, esetleg magyarázattal, és linkek küldésével ahol lehet eseményeket találni, esetleg csapatot keríteni.

Tényleg nagyon érdekel a dolog és most eljutottam odáig hogy erőt is vegyek magamon hogy komolyabban utána is járjak.


A válaszokat előre is köszönöm.


18F Nógrád megye



2020. júl. 30. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
és arra miért nem vettél erőt, hogy a GOOGLE oldalon keress rá?
2020. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fa_ember16 ***** válasza:

én szegeden talaltam egy olcsó helyet ahol lehet fegyvert is bérelni,de felszerelést nem. Én a te helyedben vennék saját fegyvert gyakorláshoz meg felszerelést is,de ha még nem tudod mijen neked akkor ne szerelkezz fel annyira komojan. Először bérelj fegyvert meg felszerelést/védőruhát(elégy egy sima jukacsos aluminium maszk meg szemüveg is).sima póló kezdésnek teljesen jó.de először próbálj meg venni egy olcsó fegyvert és azzal gyakorolj,ha még nem tudsz lőni.én sajnos nem tudok helyeket,de igen,saját barátokkal,ismerősökkel kell kimenni.egy menet az ha jól tudom akkor 1 óra(én eddíg még pályán nem voltam,csak privat helyen).szerintem facebook on is vannak csoportok ahol tudsz embereket keresni,hogy mennének e veled ki pályára.az árakat sajnos úgyszint nem tudom,de tuti nem túl drága.csak a bérlés miatt lehet hogy drága lessz.

Webshop-ot ahhonnan tudsz rendelni európa szerte az: www.evike.com

Meg: www.novritsch.com szerintem mind 2 . com de ha az nem működik akkor vagy . de vagy . au. Remélem tudtam segíteni.ha még lenne kérdésed akkor írj privátba légyszi.

2020. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!