Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik tanfolyam jó kineziológ...

Melyik tanfolyam jó kineziológiai tapasz felhelyezésére?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy most leszek végzős gimnáziumban, de szeretnék elvégezni egy ilyen képzést. 18-at betöltöttem már, lehet így is, vagy mindenképp kell hozzá diploma? Erről nem találtam információt.

Illetve, ha elvégezhetem így is, melyiket ajánlanátok? (Ami szakmailag tényleg ott van, és van értelme megcsinálni, tényleg azt tanulom, ami a helyes technika)



2020. aug. 19. 01:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
0%
Semelyiket, mivel áltudomány.
2020. aug. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes hozzászólást :)

Fogadjunk, sosem sérültél még meg, és sosem kaptál ilyet :)

Van vele pár sztorim, de neked bizonygatni nem fogom. Legközelebb akkor kommentelj, ha a kérdésre tudsz érdembeli választ adni.

2020. aug. 19. 12:52
 3/66 anonim ***** válasza:
9%

Nem tudsz egy hiteles tudományos bizonyítékon alapuló cikket se linkelni ami bizonyítaná, hogy ez a tapasz ér valamit.


Placebo, egy marha nagy átverés.

2020. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

Aha persze, az is placebo volt, mikor úgy meghúzodott a lábam, megemelni se tudtam. Azt mondták, hogy ezt felrakják, fogalmam nem volt mi az és mire jó. Utána jelentős mértékben csökkent a fájdalom, és egész jól tudtam felemelni a lábamat is. Ezután kérdeztem meg, hogy mi ez és mit csinál ;)

De milyen érdekes, a fásli is placebo ilyen alapon, nem? :D Meg azért látni annyi sportolón ezt a tapaszt, ugye? Ha nem hiszed el, nem érdekel, te dolgod, de légyszíves, akkor hagyj engem békén :) Ha engem érdekel ez, és szeretnék elmenni egy ilyen tanfolyamra, az neked miért fáj? Továbbra is: legközelebb akkor kommentelj, ha érdemben hozzá tudsz szólni - megmondani, hogy jelen helyzetben végezhetek-e el ilyen tanfolyamot, és ha igen, hol érdemes. Ha ezekre nincs válaszod, akkor minek írsz?

2020. aug. 19. 19:53
 5/66 anonim ***** válasza:
12%

Na ebből látszik, hogy mennyire vagy képben. Ezt a tapaszt nem a faslizással hanem egy, ragtapasszal kéne inkább összehasonlítani. 😂


Attól nem is beszélve, hogy a nagy tapasz szakértők meg azt is megmagyarázzák, hogy a más más színű tapasz más hatást fejt ki.

Na azt úgy mégis hogy? 🤦



Azért fáj, mert terjeszted az áltudományos marhaságot és ezzel akarsz hiszékeny embereket átverni és pénzzel lehúzni. Hiéna egy dolog ez.

2020. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
12%
Ennél már csak egy lejjebb van, az ezos, jósolós, asztrológus téma. Az még ennél is alávalóbb. Gondolom abban is hiszel.
2020. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:

Na igen, ebből látszik hogy te mennyire vagy képben a dologgal kapcsolatban :D

A tapasz színére a színterápiát mondják, hogy ez létezik-e vagy nem, nem tudom.


És amúgy te itt most mi a f*szról beszélsz??? Nem terjesztek én semmit, kit akarok én lehúzni pénzzel te szerencsétlen?? Ki a halál mondta, hogy én ebből pénzt akarok keresni?? Az egyetlen célom ezzel a képzéssel, hogy saját magamnak fel tudjam tenni normálisan, szakszerűen ezt a cuccot. Meg esetleg baráti körömben, akinek szüksége van rá, és MEGKÉR (tehát nem én erőszakolom rá). De ebből is látszik, milyen ember vagy te is, látatlanban ítélkezel mások felett, hiénázol, és nonstop kötekszel. Erre élvezel?!

2020. aug. 19. 22:20
 8/66 A kérdező kommentje:
Nem, nem hiszek, meg lehet nyugodni ;) De amúgy vicces, hogy kevered a dolgokat össze :D
2020. aug. 19. 22:22
 9/66 A kérdező kommentje:

Csak továbbra is kérdem én, minek kommentlesz, ha nem tudsz választ adni a kerdésemre?

Olyan nehéz megérteni ezt? Tényleg ennyire nehéz a felfogásod?

2020. aug. 19. 22:23
 10/66 anonim ***** válasza:
11%

Továbbra is azt kérem, hogy linkelj egy hiteles tanulmány amely bizonyítja tudományos módszerekkel a működőképességét ennek a csoda dolognak.


(Nem fogsz tudni, mert nincs ilyen ☺️)

2020. aug. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!