Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki nyerne Mike Tyson vs...

Ki nyerne Mike Tyson vs Donnie Yen?

Figyelt kérdés
Ip Man: A védelmező c. filmben eljátszottak egy küzdelmi jelenetet. Ki nyerne közülük utcai harcban, szabályok nélkül?
2020. szept. 2. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Én Tysonra fogadnék. A fizika az fizika.
2020. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Donnie Yen - Bruce Lee óta - a legjobb harcművész. Szédületesen gyors, kemény, erős, kreatív. Hihetetlenül teljes harcművész.
2020. szept. 3. 23:49
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Tyson meg 2x olyan nehéz és levegőhajtogatás helyett pofonokat osztott. Tyson egyszerre ölné meg Leet és Yent is 2v1-ben. Egyikkel ütné agyon a másikat.
2020. szept. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

#2

Első vagyok. Elismerem Donnie Yen harcművészeti képességeit, de tudomásul kell venni, hogy Bruce Lee sem volt az a élisten, aminek az utókor lefestette. És mint mondtam, a fizika az fizika. Tyson egy rendkívül tapasztalt küzdősportoló, aki 20 évig abból élt meg, hogy olyan emberekkel szállt ringbe, akik azt akarták, hogy eszméletlenül feküdjön a padlón. Ő is nagyon gyors és agresszív a stílusa.


És erre jön rá, hogy az ő ökle mögött egy 100 kilós test van, és mivel bő 10 centivel magasabb, a karja is hosszabb. Nem véletlen vannak a küzdősportok súlycsoportokra osztva. 25 kiló súlykülönbség ég és föld ütőerőben.


Ennél kevésbé fair harc már csak az lenne, ha Wladimir Klitchko ellen küldenéd ringbe Donnnie-t.

2020. szept. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
"Ha elmondanám miért vagyok ilyen jó, azt mondanák, hogy túlzok. Viszont ha azt mondanám, hogy nem vagyok jó, akkor tudnák, hogy hazudok. Mondjuk úgy, hogy nem félek senkivel sem kiállni, senki sem ijeszt meg. Ha harcolnom kell és elszántam magam, akkor.... ennyi Baby. Jobb ha megölsz, mielőtt...."
2020. szept. 6. 00:57
 6/10 A kérdező kommentje:
A fenti idézet Bruce Lee-től származik. Tökéletesen szemlélteti ez az önvallomás, hogy ki is ez a Bruce Lee, és legközelebbi követője: Donnie Yen.
2020. szept. 6. 18:33
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

"Tökéletesen szemlélteti ez az önvallomás, hogy ki is ez a Bruce Lee..."


Persze, egy média által túlhúzott egómajom, akit egy átlagos boxedző is laposra vert és a filmein kívül 0 harci tapasztalattal rendelkezett. Jó lenne felébredni már az álomvilágból. Leet meg ezeket a léghajlítókat nem Tysonnal kell összeengedni, mert még átlag ember ellen sem bizonyítottak soha. Ez egy létra, amit meg kell mászni, de Tyson szintjéig soha nem jutnának fel, mert az első pár fokon megbotlanának. Egy amatőr boxoló hülyére verné mindkettőt.

2020. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy élet-halárharc egészen más, mint a pontozásos ringharc. Előbbiben az emberfeletti ügyesség, gyorsaság, időzítés, rakcióidő dönt mesterszinten. Ilyen szinten, egy élet-halálharcban Lee és Yen éppen annyi előnyben vannak Tysonhoz képest, hogy megölhessék őt.
2020. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Barasits Attila, ez egyértelmű.
2023. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8: Tyson tanult volna rúgni, nem lett volna ellenfele.

Nagyobb is, erősebb is.

A régebbi boxban nem pontozással nyertek, Tyson laposra aprított minekit aki kiállt ellene, nem ilyen hülye Jake Paul, meg Logan Paul szint, benne volt erő, és nem is szteroidozott soha.

Ha blokkolnád az ütését amit puszta kézzel küld, akkor -1 végtag

jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!