Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Láb- és fenékformálásra...

Láb- és fenékformálásra melyik jobb? Szobabicikli vagy futópad?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és igazából utálok futni. A biciklizés sokkal jobban érdekel, de nem tudom, hogy az mennyivel mozgat meg kevesebb izmot. Illetve mennyit lehet ezekkel fogyni? Nem a fogyás a cél, ezt csak kíváncsiságból kérdezem.

2020. szept. 4. 16:33
 1/8 anonim válasza:
100%

Ezek közül egyik sem.

Súlyzós edzés.

2020. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor mire jók ezek az eszközök?
2020. szept. 4. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
#2 futasra es biciklizesre???
2020. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De pl. a futás miben fejleszti az embert? Ugye fejleszti az állóképességét és még mit? Melyik izmokat mozgatja meg a leginkább? Ugyanez a kérdésem a biciklizésre is.
2020. szept. 5. 12:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Lábat megtudja edzeni, bár nem úgy mint a guggolás. Fogyni egész jó. Seggre guggolás a legjobb, csak a nők betoljnak, hogy jaj attól izmos leszek.
2020. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Csak szerinted van így, vagy a többi lány tényleg nem szeretne izmos lenni? Én tökre örülnék, ha izmos lennék. Karra szoktam is kicsit edzeni, és annyira örülnék, ha valamikor már látszódna is. De gondolom ahhoz sokkal több időt kéne rá szánnom.
2020. szept. 6. 00:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csak szerintem van így, a legtöbb nő nem mer nagy súllyal guggolni, nehogy a comb is izmos legyen, mert ők csak seggre akarnak izmot. Ez a tipikus női félelem, guggolnék én, csak akkor a combom is izmos lesz. Ezért mennek külön a fenék izolálós gyakorlatok, gumiszalaggal, pedig a guggolás hatásosabb sokkal.
2020. szept. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom a nők attól félnek, hogy "túl izmosak lesznek". De ha nem szed valaki tesztoszteronet és hasonlókat, akkor NEM TUD TÚL IZMOS LENNI! Tessék erősítést csinálni lányok, mert arra is szükség van. Sőt, azt mondanám, hogy az izmosabb lányok jobban bejönnek.

Az, hogy te csinálsz erősítő tréninget egy nagyon jó dolog.


Ahogy olvastam a futás több izmot mozgat meg: a teljes láb plusz, csípő, a core izmok hogy el ne b*szódj és a karok a lengéshez. Ezért az több kalóriát éget.

A biciklizés inkább csak a lábat.

Viszont ha a biciklid bírja a felsőbb fokozatokat akkor lábat is tudsz vele építeni. Persze, guggolással és erősítéssel sokkal jobban tudsz, de a biciklizés erre is alkalmas.

2020. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!