Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gördeszkát vegyek?...

Milyen gördeszkát vegyek? (nem trükközésre)

Figyelt kérdés

Egy haveromnak lett 2 fajta deszkája is az elmúlt hónapokban egy sima komplett deszka, és egy közepes méretű Penny board.


Sikerült mindkettőn megtanulnom menni, és azt vettem észre hogy Penny boardon sokkal gyorsabban, és kevesebb hajtással is lényegesen több távot tudok megtenni elfáradás nélkül, mint a sima deszkával. Na most az ollie-n kívül nem tudok 1 trükköt se megcsinálni, szóval egyelőre csak A-ból B-be szeretnék eljutni, a többi a jövő.


Néztem hogy rengeteg fajta deszka van, ilyen a Cruiser is. Na most én csak azt tudom hogy attól ilyen a Penny board is mert puha és nagy kerekű. Tehát arra is gondoltam hogy veszek egy rendes lapot, arra függesztést, emelőt, puha kereket, mindent, és úgy megcsinálni ezt a fajta deszkát.

Vagy veszek egy ilyen cruisert (penny boardot nem akarok illetve nem tudom, azt ilyen bu**s deszkának tartom előre is elnézést ha bárkit megsértettem)


Ti mit szóltok, mit tanácsoltok, illetve mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?



2020. szept. 6. 12:59
 1/2 anonim válasza:

Szia nem vagyok penny-s de be kell vallanom hogy városi közlekedésre tökéletes. Régebben azt mondtam volna hogy vegyél cruisert, de manapság olyan pennyk vannak... Az árkategória fontos, ha sok pénzed van (50k fölött) és cruisert akarsz venni, szived joga! De ha kevesebb pénzed van, nem ajánlom hogy cruisert vegyél! Mutatok egy olcsóbb cruisert jó? [link] Nyilván dechatlonból SOHA ne vegyél, de igazi gördeszka boltba is találsz ilyet....



Összeszerelés, hát nem tudom.. sokkal drágább lenne, de ugyanakkor sokkal jobb is, te tudod. Ha tényleg érdekel van rá keret (nézd meg webshopokat, 90-100k minimum!) akkor nyugodtan írj privátban és összerakunk majd valamit!

2020. szept. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1-es vagyok, egy kicsit bevallom eltúloztam, 90-100k-ból már egy bőven jó deszkát összelehet hozni. DE A KEZDŐK SOHA NE RAKJANAK ÖSSZE MAGUKNAK DESZKÁT! ELŐSZÖR MINDIG KEZDJENEK EGY KOMPLETT DESZKÁVAL!!!!

Neked csak azért ajánlom mert te már tudsz gurulni a deszkával, nem vagy annyira kezdő.

2020. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!