Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futópadot milyet vásároljak?...

Futópadot milyet vásároljak? Vagy mire kell figyelni a vételnél?

Figyelt kérdés
150 ezer Ft a keret, esetleg hasznàlt is megfelel, de jo lenne tudni mire kell figyelni a vásárlásánál.

2020. okt. 11. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Vedd meg a legolcsóbbat, 1 hónap múlva úgy is ruhafogas lesz belőle...
2020. okt. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem lesz.
2020. okt. 11. 16:26
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább eliptikus trénert vagy vibrációs edzőgépet vennék inkább.
2020. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ezek nem váltak be.

Futni szeretek de itt ahova költöztünk (falu) nincs hol.

2020. okt. 11. 16:37
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

Akkor marad a futás. De az ugyebár elég izületgyilkos dolog. Nem egy kíméletes mozgás.


Azt viszont kétlem, hogy falun nincs hol futni.

2020. okt. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az aszfaltos főúton nem érdemes az tényleg gyilkos lenne , a többi terület az szántóföldek, ott sem

Nincs Olyna hely.

2020. okt. 11. 16:43
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát igen, vidéken nincs infrastruktúra, városban sokkal jobb a futók helyzete. Meg ugye ha vidéken fut az ember akkor a falusiak bolondnak nézik, vagy azt hiszik, hogy lopni volt az ember aztán menekül :D


Esetleg ha fideszes a polgármester akkor kaphat a falu egyszer pénzt arra, hogy valami parkot építsen futópályával. Érdemes lenne a polgármester felé ezt jelezni, hogy igény volna erre. Addig sajnos marad a futópad.

2020. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A falu lakosai kb Atlag 60/70 évesek itt aztán nem lesz igény erre. Meg alapból is csak ideiglenesen lakunk itt 😊 de ezzel már nagyon elkanyarodfma a témától.

Varosban sem futottam kint de az edzőteremben méregdrága gép volt olYat itthonra nem vennék és nem is szánnék rá ennyit.

2020. okt. 11. 17:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Még nem találkoztam olyan faluval, ahol ne lettek volna mezőgazdasági vagy erdőgazdasági földutak vagy ösvények.


De egyetértek azokkal, akik szerint nagy eséllyel ruhafogas lesz belőle. Persze lehet, hogy te vagy az a 20-ból 1 kivétel.

2020. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9 Persze, huszonéves nőként egyedül majd éppen mezőgazdasági utakon fogok bolyongani.

Nem lesz ruha fogas mert mint irtam varosban éltem és ott jartam edzőterembe de ott nyivlan méregdrága /drágább kategóriás Futópad volt.

2020. okt. 12. 05:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!