Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi fehérjére lenne szükség...

Mennyi fehérjére lenne szükségem 18 éves lányként ha edzeni szeretnék és formásodni?

Figyelt kérdés
170 centi magas vagyok és 55 kiló. Majdnem minden nap végzek erősítő feladatokat és hiit edzést. Sajnos nem tudok úgy táplálkozni hogy meglegyen a megfelelő fehérje mennyiség, ezért van szükségem fehérje porra. És ha pl egy nap 90 grammra lenne szükségem, de abból csak 30 grammot viszek be ami nem fehérjeporból származik, akkor a maradék 60 grammot bevihetem fehérjeporral? Akkori is ha egy adag 24 grammot tartalmaz, tehát egy nap 3at kéne innom belőle.
2020. okt. 13. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Napi olyan 110 grammra lenne szükséged. Ez megoldható koncentrátum nélkül is, erre törekedj!
2020. okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is, tanulj meg főzni/sütni, és akkor tudsz szilárd kajabol bevinni a tapanyagokat. Vitamin, szénhidrát, zsir, feherje, és ezt egyszerre be tudod vinni. Ha csak turmixot iszol, akkor csak fehérjét viszel be. Szted hasznos? Nem.
2020. okt. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És kb naponta 110-130 gramm fehérje kell neked.
2020. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja nem, felreolvastam a kg-od.

55kg vagy, akkor tehat 85-110 gramm fehérje kell neked

2020. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90-105g elég
2020. okt. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!