Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportok közül lányok a vadásza...

Sportok közül lányok a vadászatot,pecázást ki próbálnátok? Kort is írjatok🙂

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 09:23
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Nem. 24
2020. okt. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nem. 28
2020. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Vadászat kizárt, nem bírnék lelőni egy állatot. Ha a lövés a lényeg, akkor már inkább sportlövészet.

Horgászni már voltam, de mivel a halat is, szúnyogokat is utálom, nem tetszett.

2020. okt. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
A vadászat és a peca az mióta számít sportnak?A legtöbb vadász meg horgász pont, hogy nagyhasú, lekvártestű, elpuhult csávó.A vadászoknál ráadásul minden évben van olyan, hogy félrészegen lelövöldözik egymást. A pecásokkal legalább ilyen nem történik, csak fetrengenek a foteljükben amíg eszi őket a szúnyog,az azért egy fokkal talán jobb.
2020. okt. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Lena7 ***** válasza:
87%

Vadászat nem, mert...

Nem szeretném megnézni azt, ahogy több ember megöl 1 ártatlan állatott, majd a megölt állat testével részegen fotózkodnak


(Tudom, hogy vannak olyan vadászok, akik nem ezt teszik, viszont én eddig csak ilyet láttam)



Halászat szintén nem, mert...

Nemakarom, hogy megegyenek a szúnyogok

Félek attól, hogy beleesek a vízbe


(tudok úszni, nem azzal van a probléma, hanem a sok kereszttel meg az egyéb emlék helyekkel a tó körül, amit olyan embereknek állítottak, akik belefulladtak. Emiatt olyan rossz érzésem van és félek, hogy velem is ez lesz)


Nem bírnék csendben ülni órákat, arra várva, hogy kapás legyen. Én nem vagyok az az üldögélős tipus.


Nekem nem ezek a kedvenc sportjaim.

Sok mást szívesen csinálok, viszont ezeket nem.

2020. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem, 72.
2020. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
84%

Hármassal egyet értek, sportövészetet szívesen kipróbálnám, de a vadászatot egyszerűen undorítónak találom, ahogy a pecázást is.

16

2020. nov. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%

4#

Nem ártana a sport fogalmát megnézned.

Gondolom a sakkot sem tartod akkor sportnak,ha egyáltalán láttál sakkeszközöket,amivel jatszák.

Tudod vannak a bábúk és egy kockás tabla...

2020. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
Sport:meghatározott szabályok szerint időtöltésként vagy versenyszerűen végzett csoportos vagy egyéni TESTEDZÉS.Mivel a horgászszékben való terpeszkedés nem minősül testedzésnek ezért a horgászat az nem sport.Az se sport ha 100 darab dagadt disznó versengés céljából igyekszik meghatározott idő alatt minél több halat fogni, ez utóbbit horgászversenynek hívják.
2020. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
68%

Igen :)

18L

2020. nov. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!