Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtuk nekem segíteni? Számsze...

Markoplo19 kérdése:

Tudtuk nekem segíteni? Számszeríjat akarok venni. Milyen engedélyek kellenek hozzá? Gondolok itt fegyvertartási engedélyre meg ilyesmik.

Figyelt kérdés

2020. okt. 21. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szabadon vásárolható tartható .
2020. okt. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
semmilyen engedély nem kell hozzá
2020. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információkat.
2020. okt. 21. 10:17
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Bemész boltba, mondod mi kell oda adják, szállítani viszont csak a tokjában, dobozában szállíthatod, otthon kertbe használhatod, csak biztosítsd, hogy a vessző ne hagyja el a területedet.
2020. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Azt gondoltam hogy csak tokban szállítható. Ilyen fajta bolt nincs itt de neten találtam már ahonnan tudok rendelni. Tagja vagyok egy íjász társaságnak ott az alap edzési helyen tudok gyakorolni. Itthon meg kialakítottam egy jó helyet a cél mögött egy domb van régen vasúti töltés volt ott.
2020. okt. 21. 11:24
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Azért a legközelebbi katonai kórház ügyeletének telefonszáma legyen felírva.
2020. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!