Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel lehet kitágítani a...

Mivel lehet kitágítani a súlyzó tárcsa belsejét? Tesco-ban vettem, de nem megy rá a franciarúd-ra. A szabvány méret az 31mm, de ez kb 29-30mm.

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Auchan is ugyan ilyen.Még a "segíthetekBéla" is csak nézett hogy hogyvan ez mert olyan rúd nem volt náluk mint amilyen a saját auchan gazdaságos tárcsájuk.Ezt valószínűleg benézted vagy ha van akkor nézni kell tesco gazdaságos rudat.Vagy visszaviszed és lenyomod a torkukon
2010. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Énis jártam már igy visszavittem és mondtam az otthoni rúdra nem megy rá megnézték az ottani rúdakat arra sem ment rá és blokk nélkül visszaadták a pénzt. (azért nem volt meg a blokk mert ki gondolta volna ilyen megeshet és eldobtam XD)
2010. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szerencsére még ott felpróbáltam 1 rúdra és segíthetekBéla akkor vette észre hogy itt valami nem kóser
2010. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nos, a gond ott kezdődik, hogy probáltuk itthon kitágítani, ilyen ipari fúróval, de az nem vitte.. :\ de viszont "összeroncsolta" a festétét, meg a lyuk szélét, és emiatt már nem akarom visszavinni. Most esztergályost keresünk az hátha jó, vagy plazmavágóval, ha már ilyen állapotban nem vihetem vissza sajnos
2010. aug. 9. 13:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Az esztergályos 10 perc alatt megcsinálja fillérekért.
2010. aug. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!