Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szemtelen lennék ha megkérdezn...

Szemtelen lennék ha megkérdezném telefonban az edzőt hogy hanyas mesterfokozaton áll?

Figyelt kérdés
Kinézne ezért?

2020. nov. 1. 16:43
 1/6 A kérdező kommentje:
7 éve nyomom (judo) de most elköltöztem és itt nem sok a lehetőség. Van egy edző de nem lelek a fokozatáról információt. 1, 2 danos mesterekkel már nem bohóckodnék.
2020. nov. 1. 16:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj le edzésre, azt beszélj vele. Sőt, akár hívd ki, aztán ha nyersz, te vagy az edző onnantól.
2020. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam😂
2020. nov. 1. 16:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kérdezd meg így. Menj el edzésre, ott kiderül, nem vesztesz vele semmit. Egyébként meg attól tarthat jó edzést, hogy csak 1-2 danos. Gondolom nem az edzővel judozol, hanem a többi edzőtársaddal, azok között meg lehet, hogy van nálad jobb, vagy hasonló szintű.
2020. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt mindenkit megtalálsz, aki legalább 1 dant szerzett.


Viszont az 1-2 danosokkal nem bohóckodnék hozzáállásból visszavennék, ha 7 év alatt ennyi szerénységet nem tanultál, akkor lehet, hogy egy értelmesebb sárga öves is tudna neked valamit tanítani.


Attól, hogy valakinek 2-3-4-8 danja van, még nem biztos, hogy jó és felkészült edző, vagy épp jó pedagógus, vagy hogy jól tud oktatni. Lehet, hogy ő maga jó versenyző volt, de nem biztos, hogy ha alkatilag nagyon eltérsz, akkor neked is hasznos technikákat oktatna.


És a másik. A legtöbb helyen van egy csapat, akikkel dolgoznak, évek óta odajárnak azok a srácok is, tudják, hogy kitől várhatnak eredményt különböző szinteken, te meg előkerülsz itt a nagy arcoddal, és abban sem lehet biztos, hogy tudsz ukét adni, vagy épp tudsz normálisan dolgozni, egy randori közben nem fogod kinyírni a társaságot csak azért, mert belefeszülsz mindenbe, vagy presztízskérdést csinálsz egy lightos földezésből is.


Szóval szerényebben, sokkal szerényebben!

2020. nov. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te szemtelem kis feregnyulvamy az ilyeneket megtanitanam
2021. ápr. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!