Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Téli lovaglónadrág?

Téli lovaglónadrág?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valaki tud ajánlani téli lovaglónadrágot ami tényleg meleg? Eddig a dechatlonból volt pár téli nadrágom de mindegyikbe fáztam. Néztem több lovasboltban is viszont elég drágák, de ha nem fáznák benne akkor szánnák rá több pénzt.Nektek van olyan ami bevált és nem 50 ezres árkategóriában van?

2020. nov. 8. 00:05
 1/4 anonim válasza:
100%

Az én trükköm:

Pepcos ezer ft vékony leggings. Aláveszed a rendes lovasnaci alá és teljesen jó.

2020. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lidl-ben volt régebben sí-aláöltözet, és ott találtam egy vörös-fekete nadrágot. Ezt szoktam felvenni a lovaglónadrág alá és nekem eddig bevált.
2020. nov. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2020. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hkm Kate, Hkm Starlight, bár nem kifejezetten téli nacik, de jó vastagok, és melegek.
2020. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!