Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy elliptikus tréner max...

Egy elliptikus tréner max terhelhetősége 100 kg, lehet használni kb. 110 kg-osan, hogy ne romoljon el?

Figyelt kérdés
Nyilván nem évekig, mert a fogyás a cél, talán két hónap múlva meg is lehet a 100 kg már. De addig meg türelmetlen vagyok, a nagyobb terhelhetőséggel rendelkező gépek ára jóval drágább.

#elliptikus trainer #tréner #maximális terhelhetőség
2020. dec. 5. 08:33
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nekem ugyan szobabiciklim van ,de arra is 100 kg max terhelhetőség van ráírva,amikor elkezdtem használni 117 kg voltam.

Azóta is használom rendszeresen,semmi baja

2020. dec. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Biciklik is szokták bírni, hát remélem nem lesz semmi baja, mert ez kicsit mégis más szerkezet. Amikor jön a jó idő kimegyek futni. Most is még mind a mai napig kijárok, ma is megyek nemsokára futni, ma jó idő van (estig legalábbis). De jövő héten egész héten eső, ilyen esetekben nagyon jól jön a plusz lehetőség, 50k-át megér nekem a tréner.
2020. dec. 6. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!