Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Freestyle-slalom görkorcsolyáz...

Freestyle-slalom görkorcsolyázni mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Így 50 felé kedvet kaptam a korcsolyázáshoz és leginkább freestyle-slalom érdekel, tetszik a legjobban. Kb. 30 éve volt rajtam utoljára görkorcsolya és az sem soros volt. Kb. 5 évig görkorcsolyáztam és véleményem szerint átlagon felüli szinten sikerült meg tanulnom görkorcsolyázni. Érdemes belevágni hobby szinten freestyle-slalom görkorcsolyázásba, és ha igen milyen görkorcsolyát érdemes venni max 50000 forintig.

2020. dec. 10. 19:29
 1/1 anonim válasza:

Szia, szerintem bármikor érdemes belevágni, csak vegyél fel védőfelszerelést. Ha jó az egyensúlyérzéked, szerintem nem olyan nehéz, gyakorlás kérdése.

Itt le van írva pár kezdő mozdulatsor videóval meg magyarázattal, és az alján ott van segítség a kori-választáshoz is: [link]

2021. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!