Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy tétes sportfogadás,...

Nagy tétes sportfogadás, hogyan folytassam?

Figyelt kérdés

Elkezdtem nagy tétekkel, alacsony odds-ú meccsekre fogadni és egy hét alatt megdupláztam a befizetett pénzem, de nem szeretném elbukni mindet. Érdemes befizetni valami tipp adóhoz aki kifejezetten nagy tétekkel foglalkozik? Ha igen akkor hova? Nincs napi több órám elemezgetni a meccseket de az a pár ezer forint profit naponta jól jönne. Hogy lenne érdemes folytatni?

Csak nagy tétekkel szeretnék játszani, a 200FT-ból meggazdagodós bohóckodás nem érdekel :)



2020. dec. 13. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt mondod megdupláztad a pénzed. Ha ezt meg tudod mégegyszer csinálni, akkor kiveszed az összeg egynegyedét (amennyivel kezdted), a többit bennhagyod a "szerencsejáték alapodban" aztán azzal fogadsz a továbbiakban. Ha elveszíted, akkor gyakorlatilag veszteség nem fog érni.


Ha jól csinálod akkor soha nem teszed fel az egészet, mindig hagysz annyit, hogy újra tudd kezdeni.

2020. dec. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hookuszpook ***** válasza:

Ha eddig meg tudtad csinálni, akkor ezután miért nem bízol magadban? Ja... mert te is tudod, hogy "csak" szerencséd volt.

Ha megfogadod az 1-es választ, akkor annyit biztosan elérsz, hogy maximum a nyereségedet veszíted el.

A tippadó ember tippje sem biztos. Ezért nevezik tippnek. Ha már mindenképpen kockázatos módszert szeretnél használni, akkor bizz magadban, ne másban.

És igazad van, pár száz Ft-os nyereségekkel (valószínűleg az arbitrázs fogadást nevezed bohóckodásnak) lassan lehet milliókra szert tenni, de az teljesen biztonságos. Az összes többi mind szerencsére épül.

Senki nem tudja, még meccs előtt sem, hogy Messi játszani fog-e vagy eltöri a bokáját a lépcsőn a pályára menet... Aki viszont ilyenkor is nyer, az a tippet (garancia és felelősség nélkül) pénzért áruló akárki. Szerinted miért nem nyer milliókat fogadással, miért pár ezer Ft-okat akar összeszedni másoktól?

2020. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki tippadó. Aki tudná az maga keresne milliárdokat. csak magadban bízz, meg a szamaradban. CRO közmondás.
2020. dec. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mekkora az a nagy tét, amivel játszol? Én a helyedben most kivenném az összeg felét, azaz ami a saját pénzed és csak a nyereséggel játszanék tovább.
2020. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hogy ki hogy tippmixel az nem az én dolgom, de pont azért szerencsejáték mert nincs olyan hogy "biztos". Ha mindenki feltenne egy ilyen kérdést egy ilyen oldalon, és mindenki kapna rá egy tuti választ a fél világ gazdag lenne.

Egy biztos:

Tippadókhoz ne fizess be.

2021. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!