Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Online sportfogadáskor hogy...

Online sportfogadáskor hogy zajlik a nyereség kivétele? Egyáltalán vehetek ki, anélkül, hogy töltöttem volna fel?

Figyelt kérdés

Beregisztrálok valahová, kapok valami pár ezres bónuszt. Ebből csak akkor vehetek ki, ha pluszba kerülök? Tehát csinálok belőle 20-at, akkor kivehetek 5-öt?

És ha elfogy, akkor fel kell töltsek, majd a saját pénzemet kell forgassam?

És kivételkor a regisztrációkor megadott számlaszámra kiutalják az összeget?



2020. dec. 23. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az adott oldal feltételei mellett kell megforgatnod a bónuszt, csak utána kivehető, de szerintem nem sok ilyen oldal létezik. Azt tudni kell, hogy 0 forint befektetés nem fog pluszba kerülni.


Igen, saját pénzedből kell feltölts, azzal tudsz fogadni.


A kifizetésre több metódus is létezik, többek között az utalás vagy simán kifizetik a bankkártyádra, ez a legegyszerűbb. A kifizetéshez viszont általában kérnek több lépcsős személyazonosítást, amihez kell valamilyen igazolvány, közüzemi számla, stb.

2020. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legtöbb esetben a regisztrációd ervenyesítése szükséges a kivételhez, az pedig a legtöbb esetben befizetést igényel. Azzal hitelesíted a bankkártyádat, szamlaszámodat.
2020. dec. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hookuszpook ***** válasza:

Bónuszt csak akkor kapsz, ha befizetsz. Annak az X százalékát, de mindig van egy maximum. Pénzt kivenni csak akkor tudsz, ha a bónusz összegét meghatározott alkalommal (általában 3-6) megfogadod. És általában az is kikötés, hogy minimum mekkora oddsú eseményre kell fogadnod.

Így esélyes, hogy mire kivehetnéd... elfogy nem csak a bónuszod, hanem még a saját befizetett pénzed is.

2020. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szóval csak kevesebbet vehetek ki, mint amit befizettem?

És ha kapok mondjuk 10 ezer bónuszt, akkor legalább 30 ezret meg kell forgassak, amíg kivehetek akármennyit is?

Az odds kikötés kb. mennyi szokott lenni? A túl kicsit vagy a túl nagyot nem engedik?

Mi értelme van a bónusznak? Olyat lehet, hogy én nem kérem ezt a bónuszt? Csak megnehezíti az egészet, ahogy látom...

2020. dec. 23. 21:18
 5/8 A kérdező kommentje:
És a Tippmixpro is így működik?
2020. dec. 23. 21:33
 6/8 hookuszpook ***** válasza:

Nem csak kevesebbet vehetsz ki. De ahhoz nagy-nagy szerencse kell, hogy folyamatosan nyerj és ne fogyjon el a pénz, mire megforgatod.

Igen, így van. Ha az a feltétel, hogy 3-szoros megforgatás.

A kicsi oddsot nem engedik, mivel azzal nagyobb eséllyel lehetne nyerni.

A követelmény 1,5-2-es odds között szokott lenni. Esetleg hogy még kicsit nehezítsék, kötésben kell fogadni...

Ezek csak példák, mindig az adott iroda adott bónuszának a feltételeit kell nagyon pontosan értelmezni.

Nem kötelező elfogadni/kérni a bónuszt. Ez rajtad múlik.

Van egy olyan módszer, amivel ha nem is biztos, hogy a teljes bónusz összeget, de 70-90%-át biztosan ki tudodvenni. Ehhez több online iroda kell. Ha részletesebben érdekel, írj privátban, adok egy linket, ahol olvashatsz róla. Itt nem írhatom le, kitilthatnának érte.


A Tippmixprot pontosan nem ismerem, nem használtam, mert az a leggyengébb iroda... a legrosszabb oddsokkal. Nem tudom, milyen bónuszt ajánlanak, de valószínűleg hasonlót.

2020. dec. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gondolom az arbitrázs a módszer neve.
2020. dec. 26. 23:45
 8/8 hookuszpook ***** válasza:
Jól gondolod.
2020. dec. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!