Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Romet Kadett Váltó probléma???

Romet Kadett Váltó probléma???

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azzal a problémával fordulnék ide , hogy adott egy Romet Kadett. ,megkuplungoltam szépen is veszi a sebességeket nem csuszik stb, szépen ellehet vele indulni ,de 1-esbe vissza váltásnál ha jobban lenyomom a váltókart fullassza a motort? Meg uresbol 1-be váltásnál is csak akkor nem all le ha finoman rakom be, mi lehet a gond ??? köszi előre is

2020. dec. 25. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Hmm. Nekem is volt egy ilyen Romet csodám szép narancssárga, bár ne lett volna. A kuplung állandó probléma mert a főtengely végre szerelték. Itt elég nagy a fordulat és az olajban fürdő parafa kuplungtárcsa megdagad és nehezen old kuplungoláskor. Ezért is csattan akkorákat váltáskor. A kuplungkar hézagot kell legkisebbre hogy éppen hogy legyen hézag mást nem lehet tenni ha jól raktad össze. Nekem volt Komár kuplungom is hozzá ami valami bakelit volt és nem verte szét a kuplungkosarat, próbálj szerezni olyat bele erősebb központi rugóval. Én valami kocsi szeleprugót tettem bele .
2022. szept. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!