Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy gördeszkát...

Szeretnék venni egy gördeszkát, ki is néztem egyet a decathlonban, a márkája oxelo 500 fury paranoid. Szerintetek ez jó lehet ez a deszka? Valaki haszált már ilyet? Ha igen, jól működött, jó volt vele menni?

Figyelt kérdés
Betonon használnám, hobbiból, és szeretnék vele trükköket is megtanulni. Van egy deszkám most is, de az sajnos nem jó mert túl nagy és a felfüggesztés is túlságosan imbolyog. Meghúzni sem lehet a csavart, úgy se lesz jobb. Ezért szeretnék egy újat, azt viszont nem szeretném hogy az is ugyanolyan rossz legyen...

2020. dec. 31. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
kezdetnek jó
2020. dec. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nekem oxelo rollerem volt, az szupeül bevált, szerintem a gördeszka is jó minőségű lehet
2020. dec. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem volt pár oxelo cuccom. Korrekt minőségűek, kezdőknek tökéletes. Az említettel nincs tapasztalatom de ugyanez vonatkozik arra is sztem
2021. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nemrég vettem egy Oxelo cruisert közlekedéshez. Nekem eddig bevált, jó minőségű. Jobb sztem nem is kell egy kezdőnek (nem mintha én akkora profi lennék...).
2021. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!