Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A sportorvositól miért fél...

A sportorvositól miért fél mindenki?

Figyelt kérdés
Akivel eddig beszéltem, az azt mondta vagy volt neki és elég szar, vagy lesz neki és eléggé fél. Mások csak azt mondták semmi komoly, csak "unalmas"..bár azért nem olyan sok idő évente, szóval ezt annyira nem értem miért mondták..Bár őszintén a többit sem értem hogy miért mondták, ezért is akartam kérdezni, hogy itt mit csinálnak, ami olyan komoly lenne hogy mindenkinek ilyen rossz benyomása lett tőle?

2021. jan. 7. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Mentem ejtőernyőzni akkor küldtek ilyenre, vagy hasonlóra egy kicsit féltem mert nem tudtam mit kérnek .

Most már nem félnék mert tudom mi volt az a fél elem megismertem .

2021. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Szóval igazából semmi félelmetes nem történik, csak azért félnek tőle mert nem tudják mi fog történni?
2021. jan. 7. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért félnek, mert nem tudják hogy működik, lehet azt hiszik hogy ez ilyen baromi szigorú dolog és nem kapja meg az igazolást.

Engem konkrétan az asszisztens vizsgált meg, közben a másik már írta a kiskönyvbe az igazolást, miközben az orvos DIY bútor felújítást nézett a gépén, és a végén lepecsételte a dolgot. Ha jól emlékszem EKG-t csináltak és vérnyomást mértek, 5 percig tartott.

2021. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Mert nem kapják meg a papírt és nem mehetnek ők sem edzőterembe.
2021. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
78%
Pld, én nem félek, már vagy 50 éve járok hozzá :)
2021. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Én nem féltem. Megkocogtatták a térdem, fél óra futás vérnyomás ekg és kész
2021. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
73%
Esetleg ha valakinél nagyon alapos a vizsgálat vagy teljesen le kell vetkőzni hozzá, lehet, hogy kellemetlen és azért mondják, hogy szar volt.
2021. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
73%
Bocsánat, nem teljesen ide tartozik de az én kérdésem az lenne hogy egy vizelet vizsgálat a sportorvosnál mit takar?
2021. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
54%
Hát egy kicsit én is féltem mert pénteken voltam először. De igazából súlyt magasságot ekgt szemet és vérnyomást néznek. Meg meghallgatják a szívedet(mondjuk az kicsit kellemetlen volt mert mindent le kellett venni felül és férfi csinálta)De ez volt az egyetlen kellemetlen dolog
2021. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!