Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportorvosi vizsgálaton...

Sportorvosi vizsgálaton kimutatják a thc t?

Figyelt kérdés
Okeoke tudom ne drogozz, stb... En igazabol itt nem arra akarnek kiterni hogy neha cigizunk a spanokkal hanem arra hogy nemsokára megyek sportorvoshoz. Lesz ugye dopping teszt, ami mintavetellel történik. Nem vagyok ebben otthon, gondolom vizeletet és/vagy vért vesznek. A kérdésem az lenne hogy kimutatja egy ilyen doppingteszt a thc t a verben/vizeletben? Vagy ezt nem veszik ennél a tesztnél figyelembe és nincs miért aggódnom? koszi a valaszokat

2021. jan. 13. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Nem azt keresi a sportorvos, ne aggódj.
2021. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha olyan komolyabb versenyző vagy hogy dopping tesztre küldenek akkor biztos lehetsz benne hogy drogra is letesztelnek majd
2021. jan. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Ha drogra is tesztelnek, akkor ezt is ki fogja mutatni.


Azt nem értem hogyha ezen parázol, és elvileg komoly szinten csinálod ezt a sportot, akkor miért is füvezel? Nem bírod ki hogy pár napig ne szívj? Mert ha nem bírsz ki 3-4 napot nélküle akkor ott k*rva nagy gond van és ideje lenne elvonóra menni.

2021. jan. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!