Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit mozogjak itthon?

Mit mozogjak itthon?

Figyelt kérdés
Március óta csak ülök és fekszek, egy átlag napon még a szobám se nagyon hagyom el. Ennek érzem is a hatását, fáj mindenem és meg is híztam (most 78 kg vagyok és 170 cm magas). Valamit szeretnék mozogni, de nem tudom mit. A szobámban nincsen sok helyem (10 nm2-en van egy ágy, egy szekrény, egy asztal és két szék), de talán valami torna belefér. Futni egyáltalán nem bírok, de talán még mást sem.
2021. jan. 20. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ugrálókötél tűnik a legjobb opciónak esetedben. Az elképesztően jó cucc, nem véletlenül tolják profi boxolók is ezerrel. Nekünk konkrétan házi feladat, hogy minden nap 10 perc ugrálókötél, szünet nélkül, folyamatosan. Neked is tudom ajánlani. A semminél sokkal jobb.
2021. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
9%

Chole Tingnek a youtubeon vannak otthoni kardiós videói, kis szobában is lehet végezni, én is azokra tornázok, 1 hónapja csinálom és már ilyen az alakom:


[link]


(167cm es 50kg vagyok)


Én vele fogytam le 😃 úgyhogy hajrá!

És az elején baromi nehez, utaltam es nagyon nehezemre esett, de a baratom motivalt :)

2021. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!