Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szobabiciklik leírásában...

Szobabiciklik leírásában miért szerepel az, hogy "Legfeljebb heti 2 alkalommal használható"?

Figyelt kérdés

Decathlon-os szobabicikliket nézegetek, a vásárlás már egy ideje tervben van, de a kérdésben szereplő mondaton kicsit megakadtam.

Ketten élünk egy háztartásban, és szeretném, ha az idős rokonom minimum heti 2-3x 15-20 percet tekerne, és én is szeretném használni.


2021. jan. 26. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a Decathlon a legtöbb termékére 2 cseregaranciát vallal, ha tönkremenne, viszont ezek consumer cuccok, így el akarjak kerülni, hogy valaki azzal ügyeskedjen, hogy ezeket mondjuk felállítja egy edzőteremben, esetleg élsportolók vagy csaladilag használják napi sok órát, majd visszavigyék, hogy elromlott, miközben a tervezett használati élettartam sokszorosát már beletették. Egyébként eléggé engedékenyek, szóval nem vizsgálják agyon, ha valamit visszaviszel, de ha egyértelműen ipari használatra használtál valami kezdő, kis használatra tervezett cuccot, akkor kell mire hivatkozhassanak.


Nem hinném, hogy gond lenne az a használat, amit leírsz, egyébként 15-20 percegy alkalomra nagyon kevés, szóval abból 2-3 az egyetlen átlagos alkalomnak felelne meg.

2021. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az a legalja hulladék amire ez van írva
2021. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1: Tudom, hogy a 15-20 perc / alkalom kevés, de én már annak is örülnék, ha a 71 éves családtagom ennyit tekergetne :) Valamint köszönöm a választ, azt hiszem, így valóban nem lesz gond.


#2: Köszi, de ez nem válasz a kérdésre.

2021. jan. 26. 14:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!