Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi, 400-500 kaloria égetésel...

Napi, 400-500 kaloria égetésel nem szedek fel ha pl: meg eszek valami tiltott kaját? :D

Figyelt kérdés
Minden nap mozgok 50percet, de viszont szoktam enni tiltott kaját is mint pl az elesztos cuccok😄 ez végett hizhatok? 25/N
2021. jan. 28. 09:25
 1/8 anonim válasza:
Hány kiló vagy és milyen magas?
2021. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
64 kg vagyok 170 magas, es súlyzom is.
2021. jan. 28. 09:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Égethetsz napi 4000 kalóriát is, ha a nap végén nem leszel minuszban, akkor nem fog lemenni semmi. Csak az számit hogy a nap végén az elégetett mennyiség több legyen mint amennyit bevittél.

Nagyjából ki lehet kalkulálni mennyit égetsz egy nap, és lehet számolgatni mennyit eszel egy nap ha az valakinek úgy jobb.

Tiltott kajáról meg annyit, hogy 100kcal csokiból meg 100kcal zöldségekből, az ugyanúgy 100kcal. Az más kérdés, hogy miből tevődik össze és milyen hatással van a szervezetre, de hizni nem hizol ha nem eszel túl sokat.

2021. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mert fogyni már nem akarok, de azért hizni sem. Amit észre vettem hogy mióta sulyzok azota növekedett a súlyom is.
2021. jan. 28. 09:37
 5/8 anonim válasza:
Első vagyok, szerintem ez így pont jó. Én 25/F vagyok, és kb. ugyanennyit mozgok, csak 177 cm 79 kg vagyok. Én is eszek tiltott kajákat (csoki stb.), bár nem esek túlzásba velük. Ugyanakkor napi szinten átlagosan egy órát mozgok aktívan (gyors séta vagy kerékpár). Korábban 83 kg voltam, ezt soknak találtam, akkor megnöveltem a séta időtartamát és visszafogtam az étkezés egy részét, így sikerült leadnom 4 kg-t. Most kb. ugyanannyit mozgok, mint te, ezzel pedig tartom a súlyomat. Nem híztam, nem fogytam az elmúlt 2 hónapban. Lehet, hogy a férfi és női test másként működik. Laikus vagyok a témában, csak a saját tapasztalatomat tudtam leírni.
2021. jan. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hat szerintem más a ferdi szervezet 😄 en szoktam szamolgatni mennyit eszek egy nap es 350,kaloriara jött ki. Mivel mindig keveset eszek, de 3x. Reggel szoktam zabkasat, delben piritos, estére is piritos. Es nalam a tiltott dolog, a mizo kakao és a brios. Csokizni nem csokozok
2021. jan. 28. 09:43
 7/8 anonim válasza:
Így már látom, hogy tényleg más a férfi szervezet. Én ilyen kevés kajával biztosan nem bírnám sokáig :)
2021. jan. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7es, ezt mar mondták sokan nekem... Csak egyceruen betegesen félek attol hogy vissza hizok, mert en voltam mar 95kg is.
2021. jan. 28. 09:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!