Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lando Norris-nak van barátnője?

Lando Norris-nak van barátnője?

Figyelt kérdés

2021. jan. 29. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Az meg ki?
2021. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Van
2021. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Ki??
2021. febr. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 terminator9000 ***** válasza:
60%
Most szinglinek van irva, nemlehet tudni titokba lehet
2021. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hat jól titkolja :)
2021. febr. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Na azt írjak a neten, hogy meleg... ez igaz ??
2021. febr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 terminator9000 ***** válasza:
Minden bizonnyal, én sehol se találtam ezt, talán, ő tudja
2021. febr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Írtak egy videóhoz, hogy ezt mindenki tudja a F1-ben, de én se hallottam máshol
2021. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
80%

Én azt hallottam sok helyen, hogy nagyon visszahúzódó, magának való srác volt régebben, nem túl sok önbizalommal.

Mióta az F1-ben van nyilván sokat változott, de nem lennék meglepve, ha eddig nem lettek volna nagyon nőügyei. Mármint komolyabb kapcsolatra gondolok.

Nemrég egy interjúban mesélte, hogy azért csajozásnál jól hangzik, hogy F1 versenyzó meg ilyenek, sőt már F2-es korában is próbált ezzel menőzni, szóval gondolom akkor a nők érdeklik. Eléggé sok csini modellt követ instán is.

De persze lehet ettől meleg is, biszex is, vagy csak simán nincs is kit megmutatnia, vagy szeretné magának megtartani. Bárhogy is legyen, nekem szimpatikus srác, nem ezen múlik :)


De kérdésedre válaszolva, "hivatalosan" szingli. :D

2021. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy meleg jesszusom! Azért, mert szeretné, hogy a magánélete privát maradjon miért lenne az?

Egyébként instán rengeteg modell lányt követ, és gyakorta hagy kommentet ezeknek a hölgyeményeknek...

Legutóbbi lány akivel hírbe hozták Katerina Berezhna, bár őt dubai útja során (miután letöltötte instán a kamu karanténját mikor Lando is karanténban volt) Pierre Gasly-val kapták lencsevégre mikor golfoztak, gokártoztak és vacsiztak, úgyhogy nem lehet tudni.

Katika előtt volt Issy Carter, de nála inkább csak a "kerítőnő" szerepét játszotta, mert Max Fewtrell-nek akarta a csajt, mert a fiú elvileg nem mert ráírni a csajra.

De nyilván az is benne van a pakliba, hogy meleg, ám ezzeltényleg nem értek egyet...

2021. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!