Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pest megyében ajánljatok...

Pest megyében ajánljatok olyan kilátót, vagy szép kiránduló helyet ami kocsival jól megközelíthető?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kirándulni menni, Budapesten kívül keresek kiránduló helyet. Parkolótól ne kelljen sokat sétálni a célállomásig.
2021. febr. 5. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kaán Károly pl budai hegység-gyönyörű nemgondoltam volna általános sulimból mindig odaláttam a kilátóra-azt később sportélvezetből meg rengeteget edzettem arra...-gyönyörű

de Pilis is ilyen visegrád környéke-még pestmegyéből sem kell nagyon kimozdulni

2021. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hármashatárhegy,

[link] Prédikálószék,

[link]

Pilis-tető

[link]

Visegrád,

2021. febr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

3ik a legnormálisabb a többi túl futurisztikus-túl sok fantasí elemet tart egy normális erdőkerüléshez képest...

sztem

2021. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
A kérdés nem a kilátó dizájnjára vonatkozott... szerintem...
2021. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Légyszi, ha az a kérés, hogy a parkolótól nem kell sokat sétálni, akkor legközelebb az utazás kategóriába tedd fel, mert az autós "kirándulás" az nem sport.
2021. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!