Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 20 évesen balett budapesten?

20 évesen balett budapesten?

Figyelt kérdés

Tudom, 0 az esélye hogy bármit elérjek vele ilyen öregen, de hobby szinten nagyon érdekelne. Pesten tudtok ilyen jó helyet, ami ha most nincs is nyitva de majd kifog?:)

Testalkatom amúgy megvan, 168 cm 51 kg



2021. febr. 5. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
A vízibalettről hallottam, hogy később is el lehet kezdeni, de téged nem az érdekel. Sajnos normál balettről nem tudom, de akkor szerintem miért ne lehetne? érdemes lenne bármilyen balettoktató helyen megkérdezni
2021. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

aaa, van egy nagyon-nagyon jó iskola pesten, és nem jut eszembe a neve D:

vanni van, szerintem egy ekkora méretű városban több is, vidéken fejből tudok hármat de nem vagyok pesti :(

ha beszélek anyummal megkérdezem ő hátha tudja.

(tudom nem valami hasznos komment ez így, de így vissza tudlak keresni, bocsi)

2021. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a helyzet most, de szokott lenni felnőtt oktatás is. A súlyodat nem tudom miért írtad, senkit nem érdekel ilyen szinten, hogy milyen az alkatod. Ha érdekel YouTubeon is vannak videók, most amikor nem nagyon lehet menni sehová, az is egy megoldás.
2021. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Prima balerina nem leszel, de a spicc cipő nem lehetetlen álom.
2021. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!