Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám tovább bírni az...

Hogy tudnám tovább bírni az állást?

Figyelt kérdés

Nagyon hamar elkezd fájni a hátam ha állok, aztán fájni kezd a talpam is. Hogyan lehet ezen javítani, erősíteni? Nem sportolok, de minden nap gyalog járok a munkahelyemre, ami összesen 6,5 km.

22 éves lány vagyok, 176 cm, 73 kg.


2021. febr. 7. 21:14
 1/5 anonim válasza:
Edz lábra, sportolj fuss, és talán ha úgy gondolod van fölösleg próbáld meg eltüntetni, orvoshoz is mehetsz.
2021. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bocsánat a hátam helyet lábamat olvastam 🤷‍♀️
2021. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább tartásprobléma lesz, valószínűleg gerincferdülés. Inkább egészségügyi, mint sportkérdés. Habár a sport (is) segíthet, első körben orvost javasolnék.
2021. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Cipocsere, miutan beszeltel egy ortopedussal.

A gerincet tamogato izmok megerositese, miutan segitseget es tamogatast kertel egy fizioterapias kezeles kapcsan.

Munkahelyen 40-45 percenkent testpoziciot valtani: ha ulomunkat vegzel, allj fel, 10 percre, ha allomunkat vegzel, ulj le (ha nem rugnak ki erte, csak akkor).

De legis-legeloszor korzeti orvos, egy atfogo vervizsgalatert, es egy TB-szuresert (a tudo betegsegei szinten okozhatnak hatfajast.

2021. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is olyan munkát végzek hogy folyamatosan hajolni kell, lábon állni. Fogorvosi asszisztens vagyok. Nekem a gyógytorna segített, keress fel egy gyógytornászt. Otthoni gyakorlatokkal sokat lehet segíteni rajta.
2021. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!